Zamów nasze produkty

Skontaktuj się z najbliższą hurtownią Unimax S.A.

Siedziba główna w Kielcach

ul. Okrzei 35, 25-526 Kielce
tel./fax 41 368 08 54, 41 344 65 88, 41 344 59 88
biuro@unimax.com.pl

REGON 290933250 NIP 959-125-05-19
Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS
nr KRS 0000069145

Sekretariat: 41 368 08 54 wew. 110
Dział Sprzedaży: 41 368 08 54 wew. 154, 155
Dyrektor Hurtowni: Witold Siadul, kom. 605 241 276
witold.siadul@unimax.com.pl
Dyrektor d/s  Marketingu i Promocji: Grzegorz Zebrzowski, kom. 601 777 033
grzegorz.zebrzowski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 17:00
Sobota: nieczynne

Filia Bielsko-Biała

ul. Gen. Maczka 59B, 43-310 Bielsko-Biała
tel. 785 004 855, fax. 33 498 97 34
bielsko@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Wojciech Kwaśny, kom. 785 004 851
wojciech.kwasny@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Chorzów

ul. Kalidego 67, 41-500 Chorzów
tel. 535 003 027, 32 249 78 12
chorzow@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Marek Kabalak, kom. 539 014 796
marek.kabalak@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Ciechanów

ul. Mazowiecka 10, 06-400 Ciechanów
tel. 607 363 054, 607 363 180
ciechanow@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Marcin Chmielewski, kom. 607 361 716
marcin.chmielewski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Częstochowa

ul. Rydza Śmigłego 32, 42-200 Częstochowa
tel./fax 34 377 83 80, tel./fax 34 377 83 70
czestochowa@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Dariusz Cekus, kom. 785 004 940
dariusz.cekus@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Gliwice

ul. Poznańska 55, 44-103 Gliwice
tel. 697 054 484, 697 054 458
gliwice@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Wojciech Skrabut, kom. 885 153 304
wojciech.skrabut@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Kraków

ul. Ciepłownicza 76, 31-574 Kraków
tel./fax 12 296 00 92, tel. 12 296 00 93, tel. 12 296 00 94
krakow@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Zbigniew Wacławik, kom. 693 397 181
zbigniew.waclawik@unimax.com.pl

Zastępca Dyrektora Filii: Paweł Oczkowicz, kom. 607 045 322
pawel.oczkowicz@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Lublin

ul. Turystyczna 9, 20-207 Lublin
tel./fax 81 746 19 11, tel./fax 81 745 18 55
lublin@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Piotr Flis, kom. 607 069 749
piotr.flis@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Łódź

ul. Puszkina 82, 91-425 Łódź
tel. 42 630 78 33
lodz@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Agata Woźniak, kom. 661 621 923
agata.wozniak@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Nowy Sącz

ul. Wiśniowieckiego 132, 33-300 Nowy Sącz
tel./fax 18 449 65 00, tel./fax 18 449 65 10
nowysacz@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Paweł Pękala, kom. 661 613 816
pawel.pekala@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Opole

ul. Kępska 12, 45-130 Opole
tel. 77 408 65 80, fax 77 408 65 90
opole@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Ostrowiec Św.

ul. Zagłoby 10, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel./fax 41 248 08 08, tel. 41 248 06 06
ostrowiec@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Jadwiga Bugajska, kom. 601 061 483
jadwiga.bugajska@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Płock

ul. Żyzna 1, 09-409 Płock
tel. 24 366 30 10,  fax 24 366 30 60
plock@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Tomasz Bardyszewski, kom. 885 800 269
tomasz.bardyszewski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Rabka-Zdrój

ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój
tel./fax 18 269 21 39, tel./fax 18 269 21 37
rabka@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Rafał Cukrzycoń, kom. 609 408 982
rafal.cukrzycon@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Radom

ul. Przemysłowa 6, 26-612 Radom
tel. 48 330 80 43
radom@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Marcin Maliszewski, kom. 885 851 559
marcin.maliszewski@unimax.com.pl
Dział Handlowy: 785 004 892

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Rybnik

ul. Mikołowska 113a, 44-203 Rybnik
rybnik@unimax.com.pl

Dział sprzedaży: 603 770 799
Dział techniczny:
603 448 687
Dyrektor Filii:
Katarzyna Żalnierunas, kom. 603 979 215
katarzyna.zalnierunas@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Rzeszów

ul. Reja 7, 35-211 Rzeszów
tel. 17 859 48 00, tel. 17 859 48 35
rzeszow@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Sebastian Rajchel, kom. 607 123 635
sebastian.rajchel@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Toruń

ul. Płaska 25A, 87-100 Toruń
tel. 607 15 14 16
torun@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Jacek Kudliński, kom. 607 122 092
jacek.kudlinski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Tychy

ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy
tel. 0 607 154 070
tychy@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Ireneusz Sklarek, kom. 661 612 647
ireneusz.sklarek@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filie Warszawa

ul. Krakowiaków 80/98, 02-255 Warszawa
tel. 885 561 462, 607 121 037, 609 564 319
warszawa@unimax.com.pl

Dyrektor Zespołu Hurtowni: Paweł Wysocki, kom. 885 561 460
pawel.wysocki@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 17:00
Sobota: nieczynne

 


Kierownik Filii: Sławomir Moczarski, kom. 885 561 461
slawomir.moczarski@unimax.com.pl

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel. 22 415 45 45, 667 121 384
warszawa.ziemowita@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne