Skontaktuj si臋 z najbli偶sz膮 hurtowni膮 Unimax S.A.

Siedziba g艂贸wna w Kielcach

ul. Okrzei 35, 25-526 Kielce
biuro@unimax.com.pl

REGON 290933250 NIP 959-125-05-19
S膮d Rejonowy w Kielcach, X Wydzia艂 Gospodarczy KRS
nr KRS 0000069145

Sekretariat:
kom. 885 858 557
tel. 41 368 08 54 wew. 110
Dzia艂 Sprzeda偶y: kom. 721 440 190
Dyrektor Hurtowni:聽Witold Siadul, kom. 605 241 276
witold.siadul@unimax.com.pl
Dyrektor d/s聽 Marketingu i Promocji:Grzegorz Zebrzowski, kom. 601聽777聽033
grzegorz.zebrzowski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 17:00
Sobota: nieczynne

Filia Bia艂ystok

ul. Elewatorska 29, 15-620 Bia艂ystok
kom. 721 330 115, 783 220 109, 721 330 116
bialystok@unimax.com.pl

Dyrektor Filii : S艂awomir Go艂aszewski, kom. 785 211 491
slawomir.golaszewski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Bielsko-Bia艂a

ul. Gen. Maczka 59B, 43-310 Bielsko-Bia艂a
kom. 785 004 855
bielsko@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Wojciech Kwa艣ny, kom. 785 004 851
wojciech.kwasny@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Chorz贸w

ul. Kalidego 67, 41-500聽Chorz贸w
kom. 695聽677聽209
chorzow@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Filia Ciechan贸w

ul. Mazowiecka 10, 06-400聽Ciechan贸w
kom. 607 363 180, 607 361 716
ciechanow@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Sebastian Kacprzak, kom. 607 363 054
sebastian.kacprzak@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Cz臋stochowa

ul. Rze藕nicka 8, 42-200 Cz臋stochowa
kom. 785 004 899
fmczestochowa@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Dariusz Cekus, kom. 785 004 940
dariusz.cekus@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Gliwice

ul. Pozna艅ska 55, 44-103聽Gliwice
kom. 691 550 292, 695 677 368
gliwice@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Wojciech Skrabut, kom. 885 153 304
wojciech.skrabut@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Katowice

ul. 呕eliwna 38, 40-599 Katowice
kom. 607 192 055
fmkatowice@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Filia Krak贸w

ul. Ciep艂ownicza 76, 31-574 Krak贸w
tel. 12 296 00 92, 12 296 00 93
krakow@unimax.com.pl

Dyrektor Regionu Krak贸w: Karol Suski, kom. 783聽900 036
karol.suski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Krak贸w

ul. Wrony 15, 30-399 Krak贸w
kom. 609 202 206, 607 060 669, 661 613 966
fmkrakow@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Lublin

ul. Turystyczna 9, 20-207 Lublin
tel. 81 746 19 11, 81 745 18 55
lublin@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Piotr Flis, kom. 607 069 749
piotr.flis@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia 艁贸d藕

ul. Przybyszewskiego 176/178, 93-120 艁贸d藕
kom. 661 626 569
lodz@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Agata Wo藕niak, kom. 661 621 923
agata.wozniak@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Nowy S膮cz

ul. Wi艣niowieckiego 132, 33-300 Nowy S膮cz
tel. 18 449 65 00, 18 449 65 10
nowysacz@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Pawe艂 P臋kala, kom. 661 613 816
pawel.pekala@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Olsztyn

ul. 呕elazna 4, 10-419 Olsztyn
kom. 785 120 116
fmolsztyn@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Ostrowiec 艢w.

ul. Zag艂oby 10, 27-400 Ostrowiec 艢wi臋tokrzyski
tel. 41 248 08 08, 41 248 06 06
ostrowiec@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Jadwiga Bugajska, kom. 601 061 483
jadwiga.bugajska@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia P艂ock

ul. 呕yzna 1, 09-409 P艂ock
tel. 24 366 30 10
plock@unimax.com.pl

Dyrektor Filii:聽Tomasz Bardyszewski, kom. 885 800 269
tomasz.bardyszewski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Pu艂tusk

ul. Marii Sk艂odowskiej-Curie 5, 06-100 Pu艂tusk
kom. 785 871 941
fmpultusk@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Pawe艂 Niedba艂a, kom. 785 871 940
pawel.niedbala@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Rabka-Zdr贸j

ul. Podhala艅ska 4, 34-700 Rabka-Zdr贸j
tel. 18 269 21 39, 18 269 21 37
rabka@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Rafa艂 Cukrzyco艅, kom.聽609 408 982
rafal.cukrzycon@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Radom

ul. Przemys艂owa 6,聽26-612聽Radom
tel. 48 330 80 43
radom@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Marcin Maliszewski, kom. 885 851 559
marcin.maliszewski@unimax.com.pl
Dzia艂 Handlowy: kom. 785 004 892

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Filia Rybnik

ul. Miko艂owska 113a, 44-203 Rybnik
rybnik@unimax.com.pl

Dzia艂 sprzeda偶y: kom. 603 770 799
Dzia艂 techniczny:
kom. 603 448 687
Dyrektor Filii:
Katarzyna 呕alnierunas,聽kom. 603 979 215
katarzyna.zalnierunas@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Filia Rzesz贸w

ul. Reja 7, 35-211 Rzesz贸w
tel. 17 859 48 00, 17 859 48 35
rzeszow@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Sebastian Rajchel, kom. 607 123 635
sebastian.rajchel@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Sandomierz

ul. Przemys艂owa 7A, 27-600 Sandomierz
kom. 783 220 012, 783 220 020
fmsandomierz@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Wojciech 艁臋kawski, kom. 783 220 012
wojciech.lekawski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Sosnowiec

ul. Plon贸w 21, 41-214 Sosnowiec
kom. 607 154 070
fmsosnowiec@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Starachowice

ul. Sk艂adowa 14, 27-200 Starachowice
kom. 783 220 035, 783 220 076
fmstarachowice@unimax.com.pl

Kierownik Filii: Tomasz Ferka, kom. 783 220 035
tomasz.ferka@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Toru艅

ul. Polna 115a, 87-100 Toru艅
kom. 607 151 416
fmtorun@unimax.com.pl

Dyrektor Filii:聽Jacek Kudli艅ski, kom.聽607 122 092
jacek.kudlinski@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 15:30
Sobota: nieczynne

Filia Tychy

ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy
kom. 885 561 449
tychy@unimax.com.pl

Dyrektor Filii: Ireneusz Sklarek, kom.聽661 612 647
ireneusz.sklarek@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Filia Warszawa

ul. S膮siedzka 15, 05-806 Soko艂贸w
kom. 885 561 462, 607 121 037
warszawa@unimax.com.pl

Dyrektor Zespo艂u Hurtowni: Marcin Misiak, kom. 667 121 103
marcin.misiak@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 7:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Fachowy Max Warszawa

Fachowy Max Warszawa Bia艂o艂臋ka

ul. Bia艂o艂臋cka 233A (budynek B.6), 03-253 Warszawa
kom. 885 199 994, 721 450 147
fmbialoleka@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 6:30 – 16:00
Sobota: nieczynne


Fachowy Max Jab艂onna

ul. Zegrzy艅ska 27, 05-110 Jab艂onna
kom. 785 426 828, 785 585 239
fmjablonna@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 6:30 – 15:00
Sobota: nieczynne


Fachowy Max Warszawa Soko艂贸w

ul. S膮siedzka 15, 05-806 Soko艂贸w
kom. 607 214 499
fmsokolow@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 6:30 – 15:00
Sobota: nieczynne


Fachowy Max Warszawa Targ贸wek

ul. Ksi臋cia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
kom. 721 484 368
fmtargowek@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 6:30 – 16:00
Sobota: nieczynne


Fachowy Max Warszawa Wawer

ul. Rosiczki 15, 04-988 Warszawa
kom. 783 950 496, 783 950 497
fmwawer@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 6:30 – 16:00
Sobota: nieczynne


Fachowy Max Warszawa W艂ochy

ul. Krakowiak贸w 80/98, 02-255 Warszawa
kom. 885 130 594, 885 561 460
fmwlochy@unimax.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 6:30 – 16:00
Sobota: nieczynne

porno izle