Informacje
21 kwietnia w siedzibie głównej naszej firmy w Kielcach odbyło się spotkanie szkoleniowe z cyklu: „Czwartkowe śniadanie w firmie UNIMAX”. Podczas spotkania miała miejsce prezentacja produktów firm uczestniczących w szkoleniu z naciskiem na nowości produktowe.
Blok szkoleniowy obejmował:
- VAILLANT – Prezentacja produktów marki VAILLANT. Nowości produktowe 2016!
- ROTH – Systemy ogrzewania płaszczyznowego. Systemy instalacji rurowych. Biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków.
- HEATPEX – Systemy rurowe dla przemysłu i domu. Zestawy INOX-BOX – do zastosowań uniwersalnych w instalacjach.
- HERZ – Prezentacja zaworów trójdrogowych i czterodrogowych. Reduktory ciśnienia Herz.
- BAŁTYKGAZ – Prezentacja zasad współpracy przy wykorzystaniu instalacji na gaz propan. Praktyczne zagadnienia techniczne na gaz płynny.
W trakcie szkolenia Klienci mieli możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z przedstawicielami uczestniczących w szkoleniu firm oraz otrzymania bieżących materiałów i cenników. Zdjęcia z tego wydarzenia prezentujemy poniżej.